Ozonowanie ubrań

Pragniesz pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z przedmiotów codziennego użytku? Jeśli tak, to nowoczesna Pralnia Samoobsługowa Speed Queen Bielsko-Biała ma do zaoferowania ozonowanie ubrań. To jedna z pierwszych pralni w Polsce zajmująca się wykonywaniem tego typu usług zarówno na każdego rodzaju odzieży (od zwykłych koszulek przez suknie i garnitury aż po specjalistyczne kombinezony robocze), jak i na wszelkiego rodzaju tekstyliach oraz rzeczach, takich jak kołdry, poduszki, dywany, zabawki, kaski, buty, foteliki dziecięce i wiele innych.

Na czym polega technologia ozonowania?

Ozonowanie to w pełni bezpieczna i ekologiczna metoda likwidowania nieprzyjemnych zapachów z różnego rodzaju przedmiotów, które powstają w wyniku obecności pleśni lub grzybów. Polega na wytworzeniu w specjalnym urządzeniu dużego stężenia ozonu, niebieskawego gazu składającego się z cząsteczek tlenu. Wnika on w głębokie struktury materiału i natychmiast wchodzi w reakcję z zanieczyszczeniami. Poza neutralizowaniem zapachów, działa dezynfekująco i pozwala pozbyć się drobnoustrojów, takich jak bakterie czy roztocza.

Dlaczego warto skorzystać z usługi ozonowania Pralni Samoobsługowej Speed Queen?

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z usługi ozonowania w Pralni Samoobsługowej Speed Queen Bielsko-Biała. Przede wszystkim firma korzysta z nowoczesnych urządzeń i w pełni sprawdzonych środków, które są niezwykle skuteczne, a przy tym w pełni bezpieczne dla czyszczonych rzeczy. Dla stałych klientów przewidziano specjalne karty uprawniające do korzystnych zniżek. Co więcej na specjalne rabaty mogą liczyć także działalności usługowe, takie jak fryzjerzy, gabinety kosmetyczne, salony masażu czy hotele. Umożliwiamy skorzystanie z pierwszej usługi testowej całkowicie za darmo.

Zalety ozonowania ubrań

Ozonowanie ubrań to najlepszy sposób na usunięcie z odzieży nieprzyjemnych zapachów, z którymi nie poradzi sobie zwykła pralka i klasyczne detergenty. Dzięki temu po zakończeniu zabiegu elementy Twojej garderoby są świeże i gotowe do noszenia oraz ładnie pachną. Co więcej, w aktualnym czasie warto zadbać o szczególną ochronę przed bakteriami czy wirusami. Z pomocą przychodzi, oczywiście, dostępny w ofercie Pralni Samoobsługowej Speed Queen zabieg ozonowania, dzięki któremu możesz w krótkim czasie i w łatwy sposób usunąć z odzieży szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje.

Zabieg ozonowania w Pralni Samoobsługowej Speed Queen

Decydując się na skorzystanie z zabiegu ozonowania dostępnego w Pralni Samoobsługowej Speed Queen w Bielsku-Białej, możesz mieć pewność, że nie narażasz swoich ulubionych ubrań na zniszczenie. Po zakończeniu tkanina będzie równie wytrzymała i wolna od zmechaceń, co przed umieszczeniem ich w specjalnej szafie ozonującej. Co więcej, u nas możesz ozonować ubrania o dowolnej godzinie, ponieważ jesteśmy czynni przez całą dobę! Odwiedź nas i odśwież swoją garderobę bez nadwyrężania domowego budżetu!

Najczęściej zadawane pytania

Ozonowanie pozwala pozbyć się z ubrań bakterii, wirusów, a także zarodków pleśni i brzydkich zapachów, w tym dymu tytoniowego. Ozon w kontakcie z wymienionymi czynnikami niszczy je i traci dodatkowy atom, zmieniając się w czysty tlen. To błyskawiczny proces, który w żaden sposób nie wpływa na strukturę tkanin.

Ozonowanie ubrań w Speed Queen polega na umieszczeniu ich w szafie ozonującej. Po jej zamknięciu wnętrze wypełniane jest ozonem w dużym stężeniu, który błyskawicznie wnika w strukturę tkanin i niszczy zanieczyszczenia. Ubrania i inne przedmioty zostają zdezynfekowane i pozbawione nieprzyjemnego zapachu.

W trakcie ozonowania cząsteczki tlenu neutralizują cząsteczki zapachowe znajdujące się na powierzchniach oraz w głębszych strukturach tkanin. Ozon nie maskuje zapachu, ale całkowicie go usuwa, pozostawiając neutralny, świeży zapach. Metoda sprawdza się świetnie, jeżeli chcesz pozbyć się zapachu wilgoci, dymu, potu, zapachu zwierząt, itp.

Cennik ozonowania w pralni Speed Queen

Dezynfekcja ozonem

Szafa dezynfekująca O3 Bact do odzieży, hełmów oraz akcesoriów motoryzacyjnych, butów narciarskich. Redukcja patogenów: >80% w zależności od początkowej ilości.

  • Cena 49 zł44 zł z kartą Speed Queen

Czas ekspozycji: 15 min.

Zakup Karty Stałego Klienta Speed Queen wynosi 30 zł (w tym 20 zł do wykorzystania w pralni). Z Kartą Speed Queen wszystkie usługi w pralni są tańsze o kilka złotych, więc inwestycja w kartę spłaca się już po 2 lub 3 praniach, a potem tylko oszczędzasz!