Dla firm

Jeśli prowadzisz zakład fryzjerski, salon kosmetyczny, gabinet dentystyczny, hostel, motel, restaurację, bar, itp. i potrzebujesz wyprać szybko i skutecznie ręczniki, fartuchy, pościel, obrusy, ściereczki a nawet kołdry to możesz skorzystać z naszych dużych pralek o łącznej ładowności 60 kg. Jeśli potrzebujesz wysuszyć wyprane w naszej pralni lub u siebie w zakładzie pranie, możesz skorzystać z naszych dużych suszarek o łącznej ładowności 60 kg.


Jeśli prowadzisz serwis narciarski - zaproponuj swoim klientom usługę ozonowania kasków, butów, gogli, kombinezonów, itp. W cenie jednego cyklu ozonowania możesz zmieścić do naszej szafy ozonującej 5-6 par butów narciarskich lub nawet 10 kasków! Ozonuj hurtowo - zarabiaj na detalu!

Zapraszamy do kontaktu w celu odebrania Karty Stałego Klienta SPEED QUEEN upoważniającej do zniżki lub ustalenia indywidualnych rabatów zależnych od wielkości obrotów miesięcznych. WYSTAWIAMY FAKTURY VAT.

Potrzebujesz fakturę VAT?

Wypełnij dane do faktury i podsumowanie zapłat za usługi w poniższym formularzu. Warunkiem uzyskania faktury VAT jest przekazanie potwierdzeń płatności do skrzynki znajdującej się w pralni.

Wypełnij formularz